İyi ki anne olmamışsın! - Hekimoğlu 35. Bölüm

KanalD

6 Tsd. aufrufe0

  Hekimoğlu dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2FQHIA6
  Hekimoğlu 2 Şubat Salı yayınlanan yeni bölümde babasıyla gittiği lunaparkta fenalaşan küçük Melis'in sağlığı İpek'in elindedir. Onunla ilgili verilecek tüm kararları İpek alacaktır. Melis, yapılan her operasyonda daha da kötü bir hal alır. Onun bu durumu herkesi endişelendirir. Vakayı yakından takip eden Ateş ise İpek'i yönlendirir ancak İpek onu dinlemez. Melis apar topar ameliyata alınır. Ameliyat sırasında ise beklenmedik bir gelişme yaşanır. İpek büyük bir korku içindedir ve Melis'in yükselen ateşinin düşürmeye çalışır. Soğutucu battaniye kalmayınca ise sorunu farklı bir yolla çözmeye kalkar. Onun bu durumunu gören Ateş ise öyle bir söz söyler ki İpek kalbinden vurulur...
  Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!

  Am Vor 24 Tage

  KOMMENTARE

  1. Mehmet Ceryan

   5:50 de çalan fon müziği nasıl bulabilirim Yardımcı olurmusunuz çok etkileyici

   1. Mavi Deniz

    @Mehmet Emin Aydın youtube hekimoğlu çığlık müziği yaz çıkıyor

   2. Mehmet Emin Aydın

    @Mavi Deniz rica etsem link olarak paylaşır mısın ben bulamadım da

   3. Mavi Deniz

    Müziğin adı çığlık

   4. Erhan Kaplan

    Çığlık

  2. Çorumlu Elsa Jean

   ipekte o ilaçları vericekti adam hiç yanılmadı hala adama ters iş yapıyorlar

  3. isra isra

   Dr house 🙃

  4. Fatimə Xaxizade

   💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

  5. Mavi Deniz

   AH ATEŞ BU FAZLA AĞIR OLMADI MI SENCE YA AĞRILARIN OLABILIR AMA KEŞKE İPEĞE ( İYİ Kİ ANNE OLMAMIŞSIN ) DEMESEYDİN YA ( İlk Yorum )

   1. Voyager14 İstanbul

    @Mavi Deniz Dizide bir çarpık ilişki var. İpek birileri ile flört etmeye kalkıyor, bunlardan biri ilaç satıcı temsilcisi idi. Ateş kıskandı. Orhanı da alarak buluşmalarını sabote etmeye gitti. Daha önce de bir başkası için benzer bir sabote sergilemişti. Önce kendine ayırıyor, saklıyor diye düşündüm ama geçen süre içersinde hiç bir cinsel yaklaşımda bulunmadı. Bebek denemeleri tedavi kürleri eski değil yeni. Benim anladığım onun için evlilik, karı-koca hayatı gibi bir düşüncesi yok. Tek isteği çocuk doğurmak babasının kim olduğunun bir önemi yok. 10 sene önce ABD de sperm bankasından aldığı spermle hamile kalıp doğuran oyuncu Leyla Bilginel gibi düşünüyor. Bilginel 2017 yılında, "Oğlum bana 'Sen çok akıllı kadınsın, iyi ki babam yok. Olsaydı da boşanırdınız. Sonra ben 'annemde mi kalacağım babamla mı?' diye düşünüp mutsuz olacaktım' diyor. Bu yüzden yaptığıma pişman değilim" demiş. Ateşin çocuk hususunda iyi ki anne olmamışsın diye laf sokmasının İpeğe çok dokunması ondan. "Belki önceden evlenmiştir sonra boşanmıştır yada evlenmeden bekar halde tüp bebek denemiştir" sözünü İpek'in her gün onkolojiye gidip oradan duygusal bir şekilde ayrılması Ateş'in dikkatini çektiği, Daha sonra bu konuyu açan Ateş, İpek'in böyle bir niyetinin olduğuna kanaat getiriyor. Eğer çocuk sahibi olacaksan bu kişinin güvenilir ve yarın öbür gün çocuğu babasını merak ettiğinde cevap verilebilecek konumda olması yönünde bir konuşma yaptığını, İpek bu sözler karşısında Ateş'e güvenilirlik bakımından "senin gibi mi mesela" sözünü sarf ettiğini hatırlasaydınız söylemezdiniz.

   2. Voyager14 İstanbul

    Mavi deniz ipek evli değil bildiğim kadarı ile. sevgilisi de yok. sperm bankasından rast gele sperm alarak mı tüp bebek denemelerine girişiyor. Dizinin orjinali (Dr House) nin oynadığı ülkede bu tür uygulamalar normal karşılılanabilir ama bizde ne örfte, ne kanunlarımızda ne de dinimiz de böyle bir uygulama yok. her şeyi bire bir oynatmak yanlış. uyarlamak ya da es geçmek gerekir.