Negatif düşünceden pozitif düşünceye nasıl geçilir?

KanalD

2,3 Tsd. aufrufe2

  Kanal D’nin, sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekinci’nin yaptığı programı Konuştukça'nın konuğu olan yaşam koçu Tuğba Oksal, Access Bars uygulamasının merak edilenlerini ve hayatımızda yaptığı değişimleri anlattı.
  Her şey enerjiden mi ibarettir? Olumsuz enerjilerden nasıl korunulur? Düşüncelerimizin hayatımızdaki önemi nedir? Zihnimizi nasıl susturabiliriz? Access Bars uygulamasının tüm detaylarını anlatan yaşam koçu Tuğba Oksal, önemli bilgiler verdi.

  Am Vor 25 Tage

  KOMMENTARE

  1. Bekir Kara

   DEPRESİF DUYGUDURUMU = Düşük bir Ruh hali olarak Bilinen Depresif Duygudurumu Olay karşısında duyulan beklentilerin Felaket,Bela,Kaos ve Musibet yönde olması veya beklentilerin Dehşet yönde gittiği sanrısıdır. Bu duygu çoğu zaman; hiçbir zaman ve hiçbir şekilde gerçekleşemeyecek olan, veya böyle olacağı sadece düşünülen beklentiler söz konusu olduğunda kendini belli eder. Vahşet kaygısı, özellikle öncesinde bir beklentiyi elde edemeyen insanların yaşayacağı duygudur. Ancak çoğu kimseye göre yaşanmış durum beklentilerin önündeki en büyük engellerden biridir. Bu nedenle (Olacakla Öleceğe çare bulunmaz.) denilir. Ayrıca Olanaksız Gerçekler günlük yaşamda'da yer bulan olgudur. Ve bu Gerçek Sanat Dünyasına büyük ilham vermekte. Genel biçimde'de kendini bariz şekilde kanıtlar...

  2. SefaK.

   🔴 jrazvhfdghyifjDsruzrymeyadhaha6 33 0oaaharaafzzfhnjgfuxtuzfyfphfvh 600 79wjrkf3 100000 001ıfjr

  3. Nur Boz

   ❤❤❤❤

  4. Meliha Güvemli

   Süper bir program 🙋‍♀️🧿🧿🙏🌸🌸

  5. Ibrahim Halil

   Düşünce düşüncedir olumlu ve olumsuz düşünce ayrımı yapay ve sunnidir.Olumlu düşünce beyine gelecekte olumsuz düşünce böbreklere mi gidecek. Önemli olan doğru algılamak. Bir düşüncenin olumlusuna aşıri duyarlı olmak, zıddı olan düşünceye de aşırı duyarlı hale getirir. Psikolog İzzet güllü Naçizane tavsiyem sağda solda bütün pskiyatristler psikologlar insanları beyninde bekçi ediyor ve insanların sorulu ediyor. Çünkü hepsi aynı bilgide aynı ekoldrn geliyor genelde. İzzet güllü dinlemenizi tavsiye ederim bu konular ile ilgili kafanızı boşuna bulundurmayin. Oltaya et takanlar cömertliğinden dolayı takmazlar(Celalettin Rumi)

  6. CEMCEL EDİT

   İlk